Türkiye'nin lider bağımsız hukuk bürosuyuz.

Kuruluş yılımız olan 1989'dan bugüne hukukun her alanında hizmet vermeye devam ediyoruz. Büromuz, Türkiye'ye her hukuki ihtiyaca cevap verebilecek hukuk bürosu kavramını getiren büro olarak bilinmektedir.

Faaliyet Alanlarımız - Banka & Finans

Ekibimiz, uluslararası finans kuruluşlarını (IFI), ticari bankaları, şirketleri ve diğer her türlü finans kuruluşu ve yatırımcıyı tüm finansal işlemlerinde ve mevzuata uyumluluk konularında temsil etmektedir.

Altyapı & Proje Finansmanı

Türkiye`de proje finansman alanının öncüleri arasındayız. Sektörün liberalleşmesinden bugüne kadar olan süreçte Türkiye`nin kamu-özel işbirliği modelini de içerecek şekilde en büyük altyapı projelerinin hemen hepsinde yer aldık ve bu alanda sponsorlar ve kredi verenlere her türlü altyapı türü ve proje modeline ilişkin olarak danışmanlık vermeye devam ediyoruz.

Birleşme & Devralmalar

Son otuz yılda Türkiye`de gerçekleşen önemli işlemlerin çoğunluğunda yer alan Birleşme & Devralma ekibimiz malvarlığı devri, regüle sektörde gerçekleşen işlemler ve halka açık şirket satışlarını da içerecek şekilde birçok alanda hizmet vermektedir.

Gayrımenkul Hukuku

Gayrimenkul ekibimiz Türkiye ve Dünya`nın önde gelen perakendecilerini, gayrimenkul yatırım fonları ve her türlü gayrimenkul proje geliştirme kurumlarını limanlardan kentsel dönüşüme kadar geniş bir yelpazede temsil etmektedir.

Enerji & Doğal Kaynaklar

Konvansiyonel ve yenilebililir enerji kaynaklarının her türüne ilişkin deneyim sahibi olan ekibimiz, sınır ötesi nitelikte ve bölgenin en önemli enerji projelerinde de yer almaktadır.

Uyuşmazlık Çözüm

Uyuşmazlık çözümü ekibimiz, kapsamlı ticari davalar, uluslararası ve yerel tahkim yargılamaları, aile hukukuna ilişki uyuşmazlıklar, idari yargı ve icra süreçlerini de içerecek şekilde uyuşmazlık süreçlerinin her türlü aşamasında hizmet vermektedir.

İş & Çalışma Hukuku

Ekibimiz üst yönetime ilişkin işlemler ve toplu iş sözleşmesi müzakerelerini de içerecek şekilde iş ve çalışma hukukunun her alanında hizmet vermektedir.

Genel Şirketler Hukuku

Şirketlerin her türlü hukuki ihtiyacına tek bir yerden destek veren Genel Şirketler Hukuku ekibimiz yerel ve çok uluslu birçok şirketi temsil etmektedir.

Beyaz Yaka Suçları & Yolsuzlukla Mücadele

Ekibimiz beyaz yaka suçları ve yolsuzlukla mücadele alanlarında soruşturma ve infaz aşamalarını da içerecek şekilde engin deneyime sahiptir. Savcılık ve mahkemeler önünde doğrudan temsili de içerecek şekilde sürecin her aşamasında size hukuk destek sağlamaktayız.

Sermaye Piyasaları

Sermaye piyasaları ekibimiz yatırımcıları ve finansal kurumları Türkiye pazarında çığır açan birçok işlemde başarıyla temsil etmektedir.

Güncel Yayımlar

Kariyer

Yeni dönem yaz ve yasal stajyer başvurularımız açılmıştır! Detaylar için Kariyer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Devamı