Türkiye'nin lider bağımsız hukuk bürosuyuz.

Kuruluş yılımız olan 1989'dan bugüne hukukun her alanında hizmet vermeye devam ediyoruz. Büromuz, Türkiye'ye her hukuki ihtiyaca cevap verebilecek hukuk bürosu kavramını getiren büro olarak bilinmektedir.

Faaliyet Alanlarımız - Banka & Finans

Ekibimiz, uluslararası finans kuruluşlarını (IFI), ticari bankaları, şirketleri ve diğer her türlü finans kuruluşu ve yatırımcıyı tüm finansal işlemlerinde ve mevzuata uyumluluk konularında temsil etmektedir.

Altyapı & Proje Finansmanı

Türkiye`de proje finansman alanının öncüleri arasındayız. Sektörün liberalleşmesinden bugüne kadar olan süreçte Türkiye`nin kamu-özel işbirliği modelini de içerecek şekilde en büyük altyapı projelerinin hemen hepsinde yer aldık ve bu alanda sponsorlar ve kredi verenlere her türlü altyapı türü ve proje modeline ilişkin olarak danışmanlık vermeye devam ediyoruz.

Birleşme & Devralmalar

Son otuz yılda Türkiye`de gerçekleşen önemli işlemlerin çoğunluğunda yer alan Birleşme & Devralma ekibimiz malvarlığı devri, regüle sektörde gerçekleşen işlemler ve halka açık şirket satışlarını da içerecek şekilde birçok alanda hizmet vermektedir.

Gayrımenkul Hukuku

Gayrimenkul ekibimiz Türkiye ve Dünya`nın önde gelen perakendecilerini, gayrimenkul yatırım fonları ve her türlü gayrimenkul proje geliştirme kurumlarını limanlardan kentsel dönüşüme kadar geniş bir yelpazede temsil etmektedir.

Enerji & Doğal Kaynaklar

Konvansiyonel ve yenilebililir enerji kaynaklarının her türüne ilişkin deneyim sahibi olan ekibimiz, sınır ötesi nitelikte ve bölgenin en önemli enerji projelerinde de yer almaktadır.

Uyuşmazlık Çözüm

Uyuşmazlık çözümü ekibimiz, kapsamlı ticari davalar, uluslararası ve yerel tahkim yargılamaları, aile hukukuna ilişki uyuşmazlıklar, idari yargı ve icra süreçlerini de içerecek şekilde uyuşmazlık süreçlerinin her türlü aşamasında hizmet vermektedir.

İş & Çalışma Hukuku

Ekibimiz üst yönetime ilişkin işlemler ve toplu iş sözleşmesi müzakerelerini de içerecek şekilde iş ve çalışma hukukunun her alanında hizmet vermektedir.

Genel Şirketler Hukuku

Şirketlerin her türlü hukuki ihtiyacına tek bir yerden destek veren Genel Şirketler Hukuku ekibimiz yerel ve çok uluslu birçok şirketi temsil etmektedir.

Beyaz Yaka Suçları & Yolsuzlukla Mücadele

Ekibimiz beyaz yaka suçları ve yolsuzlukla mücadele alanlarında soruşturma ve infaz aşamalarını da içerecek şekilde engin deneyime sahiptir. Savcılık ve mahkemeler önünde doğrudan temsili de içerecek şekilde sürecin her aşamasında size hukuk destek sağlamaktayız.

Sermaye Piyasaları

Sermaye piyasaları ekibimiz yatırımcıları ve finansal kurumları Türkiye pazarında çığır açan birçok işlemde başarıyla temsil etmektedir.

Güncel Yayımlar

Haberler

Sunum ve Konuşmalar

Etkinlikler

Diğer Haberler

Kariyer

Başvuru süreçlerine ilişkin detaylara Kariyer sayfamızdan erişebilirsiniz. Devamı

Dear Clients and Friends,

Hergüner Bilgen Özeke has been gradually working from home, to the extent possible, since close of business on 13 March 2020.

Starting from Monday 23 March 2020, our entire team will work from home.

Our systems are functioning well and our support to client needs continues as usual. We are motivated to adapt for overcoming this crisis together with all of you.

During this period, our main priority is to solve issues arising out of the effects of COVID-19.

Either for solving COVID-19 related legal issues or for any other legal support, we continue to be reachable by phone, e-mail, fax, postal service etc. as usual for providing our support.

We wish you and your families all the best and to stay safe.

All team members of Hergüner Bilgen Özeke


Please visit our page dedicated to our alerts concerning the legal implications of COVID-19 on business activities, please visit: Coronavirus Legal Alerts


Değerli Müvekkiller, Dostlar,

13 Mart 2020 Cuma günü mesai sonundan itibaren, mümkün olduğu ölçüde, tedricen evden çalışma düzenine geçtik.

23 Mart 2020 Pazartesi gününden itibaren tam kadro evden çalışacağız.

Sistemlerimiz düzgün olarak işlemekte ve müvekkillere verdiğimiz destek her zaman olduğu gibi sürmekte. Bu krizi aşmak için sizle birlikte gerekli uyumu gösterme konusunda azimliyiz.

Bu dönemde COVID-19 etkisi ile gündeme gelen konulara çözüm üretmek en büyük önceliğimiz.

COVID-19’un yarattığı hukuki sorunların çözümleri olsun diğer hukuki konularda destek ihtiyacı olsun her zaman olduğu gibi telefon, e-mail, faks, posta, vb. gibi kanallardan ihtiyaç duyulan desteğimizi sağlamaya devam edeceğiz.

Size ve ailenize güvenli ve sağlıklı günler dileriz.

Tüm Hergüner Bilgen Özeke ekibi


COVID-19`un iş hayattındaki olası hukuki etkilerine ilişkin değerlendirmelerimizi içeren bültenlerimize erişim için: Coronavirus Bülteni