Kariyer

Büromuza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. 2022 yılı yaz ve yasal stajyer başvuru dönemimiz sona ermiştir.


Neden bizimle çalışmalısınız?

Büromuz, pek çok öğrencinin, mezunun, avukatın ve profesyonelin, güveninin, sadakatin ve kalitenin ön planda olduğu başarılı bir iş ortamında lider roller almasını sağlamıştır. Büromuzda, öğrenmenin sınırı yoktur. Gururla paylaşmak istiyoruz ki rekabetin ön planda olduğu bir çalışma ortamında bile, yıllardır karşılıklı saygıya dayalı bir şekilde profesyonel ilişkilerin yürütüldüğü bir büro olmayı başardık. Bu sayede büromuzda çalışanlarımız için sayısız fırsatlar ortaya çıkmıştır.  Böyle bir ortamda çalışanlarımız, birleşme ve satın alma işlemlerinden anlaşmazlıkların çözümlenmesine kadar pek çok farklı alanda deneyimli avukatlarla beraber çalışıp uzmanlaşmak istedikleri alanlarda tecrübe kazanırlar. Bu döngü genç avukatların ilgi duydukları alanları keşfetmelerine ve hangi alanda uzmanlaşmak istediklerine karar vermelerine de yardımcı olur.


Eğitiminize katkıda bulunuyoruz

Hergüner Bilgen Özeke’de, yaklaşık 100 avukatımızın 2/3’si uluslararası eğitim ve tecrübeye sahiptirler. Aynı zamanda büromuzun kültürünün önemli bir parçası olan sadakate önem verilen bu ortamda, avukatlarımızın üçte biri bizimle sekiz seneden uzun bir süredir birliktedirler. Büromuzun uluslararası tanınırlığı, yeni mezunlar, avukatlar ve profesyoneller için önemli imkânlar sağlar. Bu sayede çalışanlarımız hem uluslararası müvekkillerle çalışma hem de dünya sıralamasında en önde olan okullara kabul edilip eğitimlerine yurt dışında devam etme olanaklarına sahip olurlar. Uluslararası çalışma ve eğitim tecrübesine sahip olup aramıza katılanlar da kendileri gibi açık fikirli ve geniş tecrübeye sahip takım arkadaşları ve uluslararası alanda iş yapan müvekkillerle çalışma fırsatına sahip olurlar.


Stajyerlikten ortaklığa uzanan bir yolculuk   

Profesyonelliğin en üst seviyede olduğu büyük bir takıma sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Çalışanlarımızın kalitesi bize ortaklarının %85’inin staj döneminden itibaren kendi yetiştirdiği çalışanlardan  oluşan nadir bürolardan birisi kılmıştır. Büromuzda çalışanların aldığı eğitim ve edindiği tecrübe, onların kendi alanlarında lider olmalarına olanak vermektedir.