Büromuz her hukuki ihtiyaca cevap verebilecek hukuk bürosu kavramını Türkiye'ye getiren büro olarak bilinmektedir.

1989`dan bugüne, Türk hukuk bürosu modeline ilişkin anlayışı modern kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda yeniden şekillendirirken, müvekkillerimizin aradığı bireysel ilgiyi de her zaman ön planda tutmaktayız. Türkiye`ye her alanda hizmet gösteren tam bağımsız hukuk bürosu modelini getiren büro olarak bilinmekteyiz.


Her alanda hizmet gösteren bağımsız hukuk bürosu

Deneyimimiz ve kadromuzun genişliği bizleri Türkiye`de hem uluslararası alanda hem de ülke içinde çok uluslu yerel ve yabancı şirketlere yerel danışmanlık hizmeti vermek suretiyle faaliyet gösteren az sayıdaki tam bağımsız hukuk bürosundan birisi kılmaktadır. Ofisimizin deneyimi ve kurum içi bilgi hazinesi verilen hizmetin salt avukatlık hizmetinin ötesine geçerek müvekkillerimizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış yaratıcı çözümler üretilmesine de olanak vermektedir.  Bunu ise her türlü önceliğimizi müvekkilimizin ihtiyaçlarına göre şekillendirerek ve müvekkilimizin işini anlamak konusunda azami çaba sarf ederek sağlıyoruz.


Yenilikte öncü büro

Büromuzun yenilikçilik anlamındaki ünü otuz yıllık bir süreçte kanıtlanmıştır. Sınırlar ötesi işlemlerde birçok alanda türünün ilk sözleşme örneklerini üretmiş olan ofisimizin, yarattığı bu sözleşmeler bugün halen sektörde örnek sözleşmeler olarak kullanılmaktadır. Ofisimiz aynı zamanda müvekkillerinin ülke dışı pazarlardaki faaliyetlerinde de ilgili yerel hukuk danışmanlarını da koordine etmek suretiyle destek olmaktadır. Bu anlamda da müvekillerimize verdiğimiz hizmet sadece Türkiye ile sınırlı olmayıp, ülke dışı yatırımlar ve işlemleri de kapsamaktadır.


Müvekkilimizin işini anlıyoruz

Bugünün sürekli değişen ve gelişen iş ortamında, karar verici konumunda olanların ihtiyacı olan iki ana konu söz konusu: ilişkilerde güven ve ise ilişkin nitelikli danışmanlık. İş liderlerinin bu beklentilerini karşılamak ise hukuki alandaki danışmanlığın ne şekilde verilmesi gerektiğine ilişkin yeni bir değerlendirme gerektirmektedir.  Biz size verdiğimiz danışmanlığın sizi iş alandaki amaçlarınıza ulaştırabildiği ölçüde başarılı olabileceğine inanıyoruz. Bu nedenle de danışmanlığımızın kapsamını sorulara teknik cevapların ötesine taşıyoruz. Sizin işinizin kapsamını algılama çabasıyla, başarınıza odaklı çözümler üretiyoruz.